Filtr Sortuj
Zamknij
x

Wybierz producenta

Wybierz kategorię

Wybierz tag

Zamknij

Sortuj

Katalog produktów

Cubottino mango BIO 5kg

Cubottino mango BIO 5kg

Rete InCampagna

224,00 PLN

44,80 PLN/kg

2 dostępnych cubotto

Cubotto "mandarynki" Satsuma Miyagawa BIO 12kg

Cubotto "mandarynki" Satsuma Miyagawa BIO 12kg

Rete InCampagna

196,00 PLN

16,33 PLN/kg

154 dostępnych cubotto

Cubotto bergamotka BIO 12kg

Cubotto bergamotka BIO 12kg

Rete InCampagna

289,00 PLN

24,08 PLN/kg

2 dostępnych cubotto

Cubotto cytryny BIO 12kg

Cubotto cytryny BIO 12kg

Rete InCampagna

208,00 PLN

17,33 PLN/kg

345 dostępnych cubotto

Cubotto granaty Dente di cavallo BIO 10 kg

Cubotto granaty Dente di cavallo BIO 10 kg

Rete InCampagna

202,00 PLN

20,20 PLN/kg

128 dostępnych cubotto

Limonka BIO 250g

Limonka BIO 250g

Rete InCampagna

12,40 PLN

49,60 PLN/kg

450 dostępnych sztuk

Mango BIO 2 szt.

Mango BIO 2 szt.

Rete InCampagna

45,00 PLN

90,00 PLN/kg

22 dostępnych sztuk

Opuncja figowa BIO 500g

Opuncja figowa BIO 500g

Rete InCampagna

18,00 PLN

36,00 PLN/kg

535 dostępnych sztuk

Siatka "mandarynki" Satsuma Miyagawa BIO 2kg

Siatka "mandarynki" Satsuma Miyagawa BIO 2kg

Rete InCampagna

40,50 PLN

20,25 PLN/kg

926 dostępnych sztuk

Siatka bergamotka  BIO 2kg

Siatka bergamotka BIO 2kg

Rete InCampagna

54,00 PLN

27,00 PLN/kg

12 dostępnych sztuk

Siatka cytryny BIO 2kg

Siatka cytryny BIO 2kg

Rete InCampagna

43,00 PLN

21,50 PLN/kg

2071 dostępnych sztuk

Siatka granaty Dente di cavallo BIO 2 kg

Siatka granaty Dente di cavallo BIO 2 kg

Rete InCampagna

47,00 PLN

23,50 PLN/kg

644 dostępnych sztuk

Akka sellowa BIO 500g

Akka sellowa BIO 500g

Rete InCampagna

20,50 PLN

41,00 PLN/kg

0 dostępnych sztuk

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Awokado Bacon BIO 500g

Awokado Bacon BIO 500g

Rete InCampagna

26,20 PLN

52,40 PLN/kg

0 dostępnych sztuk

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Awokado Fuerte BIO 500g

Awokado Fuerte BIO 500g

Rete InCampagna

25,60 PLN

51,20 PLN/kg

0 dostępnych sztuk

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Awokado Hass BIO 500g

Awokado Hass BIO 500g

Rete InCampagna

25,60 PLN

51,20 PLN/kg

0 dostępnych sztuk

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Awokado Reed BIO 500g

Awokado Reed BIO 500g

Rete InCampagna

21,90 PLN

43,80 PLN/kg

0 dostępnych sztuk

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Cubotto białe winogrona Italia BIO 6kg

Cubotto białe winogrona Italia BIO 6kg

Rete InCampagna

174,80 PLN

29,13 PLN/kg

0 dostępnych cubotto

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Cubotto cytron BIO 10kg

Cubotto cytron BIO 10kg

Rete InCampagna

189,00 PLN

18,90 PLN/kg

0 dostępnych cubotto

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Cubotto cytrusy Mapo BIO 10kg

Cubotto cytrusy Mapo BIO 10kg

Rete InCampagna

249,00 PLN

24,90 PLN/kg

0 dostępnych cubotto

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Cubotto czerwona papryka BIO 6kg

Cubotto czerwona papryka BIO 6kg

Rete InCampagna

209,00 PLN

34,83 PLN/kg

0 dostępnych cubotto

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Cubotto czerwone winogrona Red Globe BIO 6kg

Cubotto czerwone winogrona Red Globe BIO 6kg

Rete InCampagna

173,30 PLN

28,88 PLN/kg

0 dostępnych cubotto

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Cubotto gorzkie pomarańcze BIO 10kg

Cubotto gorzkie pomarańcze BIO 10kg

Rete InCampagna

162,00 PLN

16,20 PLN/kg

0 dostępnych cubotto

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!

Cubotto granaty Acco BIO 10kg

Cubotto granaty Acco BIO 10kg

Rete InCampagna

225,40 PLN

22,54 PLN/kg

0 dostępnych cubotto

Produkt niedostępny w wybranej spedycji!