Producent: Agriblea di G.Agosta

Agriblea di G.Agosta

Wróć

Opis

Przedsiębiorstwo Agriblea znajduje się w Val di Noto zaledwie 2 km od Ispica, starożytnego Hispicaefundus, i jest zlokalizowane na wzgórzu o łagodnych stokach, na wysokości około 150 metrów nad poziomem Morza Jońskiego, od którego dzieli je niecałe 8 km. Firma Agriblea narodziła się z naszej miłości do wsi. Nazywam się Giorgio Agosta, wszyscy nazywają mnie krótko Gino. Kiedy opuściłem dotychczasową pracę funkcjonariusza służby więziennej, po innych doświadczeniach zawodowych, postanowiłem poświęcić się realizacji marzenia, by wprowadzić na stoły całego świata prawdziwy i tradycyjny smak Sycylii poprzez jeden z jej niszowych produktów: pomidorki koktajlowe suszone na słońcu. Wszystko to było możliwe także dzięki miłości mojej rodziny oraz sumiennej i dokładnej pracy wszystkich naszych współpracowników. Nasza firma jest ponadto dumna z wytwarzania, poza suszonymi pomidorkami, także z innego tradycyjnego produktu spożywczego jakim jest "Ciappa ri pummaroru", czyli połówka okrągłego lub owalnego pomidora, także suszona na słońcu.

Kontakt


C.da Timponelli snc
97014 Ispica

Osoba kontaktowa: Agosta Giorgio

Certyfikaty


BIO

Certyfikowana uprawa biologiczna to alternatywny dla rolnictwa konwencjonalnego system uprawy i produkcji płodów rolnych i produktów spożywczych.

IGP

Chroniona Nazwa Pochodzenia to system ochrony regionalnych produktów rolnych wytwarzanych na określonym obszarze w tradycyjny sposób.

DOP

Chronione Oznaczenie Geograficzne używane do opisu produktu rolnego lub artykułu spożywczego, który pochodzi z danego regionu, posiada specyficzne cechy powiązane z pochodzeniem geograficznym.

Brak komentarzy!

Inne produkty producenta