POWINIENEŚ WIEDZIEĆ...

 • CENY

  Ceny na stronie www.incampagna.pl są cenami brutto. Przy zamówieniach od 1-2 kartonów doliczany jest koszt transportu, przy zamówieniu 3 paczek , dostawa realizowana jest gratis, od 4 kartonu naliczana jest zniżka, która rośnie proporcjonalnie do wielkości zamówienia tj. ilości zamówionych kartonów.

 • "WYPEŁNIACZ"

  Możesz dowolnie komponować swoja paczkę pamiętaj jednak, że pusta przestrzeń paczki, której nie wypełniłeś produktami, będzie automatycznie wypełniona pomarańczami nazywanymi „wypełniaczem”. O wyborze gatunku pomarańczy, którą będzie wypełniana paczka decydują producenci na Sycylii. Wszystkie owoce i warzywa widoczne na stronie pochodzą z certyfikowanych, ekologicznych gospodarstw.

 • SPEDYCJE

  Spedycje odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu według wcześniej ustalonego Kalendarza spedycji 2020/2021 Daty planowanych dostaw zależą od warunków na drodze z Sycylii do Polski i mogą ulec zmianie na skutek złych warunków pogodowych.

 • DATY PRZYJMOWANIA ZAMÓWIEŃ

  Zamówienia przyjmujemy do ściśle określonej daty nazywaną datą zamknięcia zamówień (do godziny 23.59), która jest widoczna w kalendarzu spedycji (powyżej) i na stronie www.incampagna.pl w katalogu produktów. Nie przyjmujemy zamówień po terminie ani nie modyfikujemy zamówień już złożonych.

 • TRANSPORT

  W www.incampagna.pl zlecenia realizowane są przez trzy firmy transportowe UPS, Nagel, oraz Good Speed dlatego zamówienia dzielimy na Małe i Duże.

  Małe ilości - zamówienie od 1-15 kartonów, dostarczane jako przesyłka kurierska. W tej opcji nie wysyłamy produktów delikatnych, które mogłyby ulec uszkodzeniu (wszystkie warzywa).

  Duże ilości - zamówienia od 16 kartonów wzwyż, dostarczane są w formie przesyłki na palecie, a rozładunek odpowiada Odbiorca. W tej opcji dostawy wysyłamy również produkty delikatne jak np. wszystkie warzywa.