POWINIENEŚ WIEDZIEĆ...

 • CENY

  Ceny na stronie www.incampagna.pl są cenami brutto. Przy zamówieniach od 1-10 kartonów doliczany jest koszt transportu, przy zamówieniu 11 i więcej paczek, naliczana jest zniżka, która rośnie w zależności od wielkości zamówienia tj. ilości zamówionych kartonów.

 • "WYPEŁNIACZ"

  Najmniejsza ilość jaką jesteśmy wstanie dostarczyć do Twojego domu to 1 karton nazywany przez nas "cubotto". Możesz dowolnie komponować swoją paczkę pamiętaj jednak, że pusta przestrzeń kartonu, której nie wypełniłeś produktami, będzie automatycznie wypełniona pomarańczami nazywanymi „wypełniaczem”. O wyborze gatunku pomarańczy, którą będzie wypełniana paczka decydują producenci na Sycylii. Jest to zawsze odmiana dominująca w danym miesiącu czyli ta na którą przypada pełnia sezonu. Wszystkie owoce i warzywa oznaczone zielonym listkiem BIO pochodzą z certyfikowanych, ekologicznych gospodarstw.

 • SPEDYCJE

  Spedycje odbywają się co tydzień ( z drobnymi wyjątkami) według wcześniej ustalonego Kalendarza spedycji 2021/2022. Daty planowanych dostaw zależą od warunków na drodze z Sycylii do Polski i mogą ulec zmianie na skutek złych warunków pogodowych.

 • DATY PRZYJMOWANIA ZAMÓWIEŃ

  Zamówienia przyjmujemy do ściśle określonej daty nazywaną datą zamknięcia zamówień (jest to zawsze niedziela, do godziny 23.59), która jest widoczna w kalendarzu spedycji (powyżej) i na stronie www.incampagna.pl w katalogu produktów. Nie przyjmujemy zamówień po terminie ani nie modyfikujemy zamówień już złożonych.

 • TRANSPORT

  W www.incampagna.pl zlecenia realizowane są przez trzy firmy transportowe DPD, Nagel, oraz Good Speed dlatego zamówienia dzielimy na Małe i Duże.

  Małe ilości - zamówienie od 1-15 kartonów, dostarczane jako przesyłka kurierska. W tej opcji nie wysyłamy produktów delikatnych, które mogłyby ulec uszkodzeniu (niektóre delikatne owoce i warzywa). System nie pozwala na ich zamówienie przy wyborze opcji "małych ilości".

  Duże ilości - zamówienia od 16 kartonów wzwyż, dostarczane są w formie przesyłki na palecie, a rozładunek odpowiada Odbiorca. W tej opcji dostawy wysyłamy również produkty delikatne czyli wszystkie oferowane na stronie owoce i warzywa.